Başlıksız Belge

Hizmetler

 • Televizyon

  Teknik servisimizde Samsung Televizyonların tamir bakımları yapılmaktadır.Sizden tamiratının yapılması için alınan cihazlarınız onarımı gerçekleştirildikten ve tüm testleri yapıldıktan sonra tekrar adresinize teslim edilir,Teknik servis atölyemizde onarımı gerçekleştirilen cihazlarınıza tamiratının yapıldığı gün geçerli olmak kaydı ile 6 ay ile 1 sene arası garanti verilir.

 • Kamera ve Fotograf Makinasi

  Fotoğraf Makinesi ve Video kamera tamiri konusunda her zaman en uygun çözümleri üreten yetkili servisimiz alanında "en iyi" olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
  Servisimizde çalışan teknisyenlerimiz bir çok kez yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılarak Fotoğraf ve Video tekniği eğitimleri alarak konularında uzmanlaşmışlardır

 • Toplu Uydu Sistemleri

  Ateş Elektronik sizler için oturduğunuz apartman ve sitelerin en kaliteli ürünler ve işçilikle uydu sistemlerinizi sorunsuz şekilde kurulumunu ve onarımını tamamlar. Binalarda, dairelerin digital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Digital uydu alıcısı olan her daire,Türksat uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile,Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı digital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir(Sistem isteğe göre digitürk uydusunun(Eutelsat W3)yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.Bu şekildeki kurulumlarda daire digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra digitürk kanallarınıda izleyebilir). 

 • Kamera ve Güvenlik Sistemleri

  Toplu yaşam alanlarında yada iş yeri güvenliğinde , kendini kanıtlamış markalarla güvenlik sisteminizin hızlı ve kaliteli işçilikle montajını ve onarımını yapar. Gelişen teknoloji sayesinde güvenlik sistemleri de son derece gelişmiş özelliklere sahiptir. Elektronik teknolojisinin bir ürünü olan elektronik güvenlik sistemleri ile artık evimiz, iş yerimi ya da araçlarımızda çok daha güvenlidir.

 • Masaüstü ve Notebook

  Notebook tamirine büyük paralar ödemeyin. Ateş Elektronik Notebook Tamir Merkezinde Samsung marka notebook, minibook, netbook, tablet bilgisayar, bilgisayar parçaları ve play station tamir ve bakımlarını, uzman ekibimiz ile son teknolojiye sahip ekipmanlarla profesyonel ve garantili bir şekilde yapmaktayız. 100% müşteri memnuniyet yaşamak için size bir telefon kadar yakınız

 • BGA Rework Station

  Günümüzün teknolojilerinde bir çok üründe elektronik kartlar bulunmaktadır. Bu kartların onarımı için Ateş Elektronik BGA Rework Station cihazı almıştır.Bu şekilde arıza yapan anakartların değişimi maliyetli olduğundan yada tedarik edilemediğinden dolayı bir çok anakartın sadece BGA cihazı ile onarımı yapılmaktadır.